Stafbureau


Op bovenschools niveau functioneert het stafbureau. Dit bureau ondersteunt het College van Bestuur. 


Stafbureau
Het bureau wordt bemand door het College van Bestuur & stafmedewerkers. Het team wordt ondersteund door een managementassistent.

College van Bestuur:  de heer Mehmet Okuducu (a.i.)

Managementassistent (ma t/m donderdag): Annette Soedito
E: a.soedito@simonscholen.nl

Stafmedewerker P&O: Bayram Uysal
E: b.uysal@simonscholen.nl                                              

Stafmedewerker Facilitaire zaken: Gijs van Vliet
E: g.vanvliet@simonscholen.nl         
                 
Bovenschoolse ICT-coördinator (donderdag): Daniël Rense
E: d.rense@simonscholen.nl
                                        
Coördinator Identiteitszaken (donderdag): drs. Bahaeddin Budak
E: b.budak@simonscholen.nl

Beleidsmedewerker HRD (dinsdag & donderdag): Jasmien Hafez
E: j.hafez@simonscholen.nl

Kwaliteitsmanager Onderwijs & Zorg (2 dagen): Khalid Mouhmouh 
E: k.mouhmouh@simonscholen.nl

Controller/Facilitaire zaken (dinsdag t/m donderdag): Ali Türk
E: a.turk@simonscholen.nl

Identiteitscoach/GL/ontwikkelaar godsdienstmethode/trainer: Atika Aaras
E: a.aaras@simonscholen.nl

De financiële en personeelsadministratie van SIMON wordt verzorgd door Concent te Zwolle.

Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT