Stafbureau

Het stafbureau ondersteunt het College van Bestuur en de schooldirectie beleidsmatig en operationeel op het gebied van bedrijfsvoering en onderwijs. Naast operationele taken hebben de stafmedewerkers een adviserende rol over innovaties en ontwikkelingen op hun vakgebied.
Het stafbureau valt rechtstreeks onder de verantwoordelijkheid van het College van Bestuur.

College van Bestuur: Mehmet Okuducu (a.i.)

Directiesecretaresse: Annette Soedito
E: a.soedito@simonscholen.nl

Stafmedewerker P&O: Bayram Uysal
E: b.uysal@simonscholen.nl

Stafmedewerker Facilitaire zaken: Gijs van Vliet
E: g.vanvliet@simonscholen.nl

Bovenschoolse ICT-coördinator: Daniël Rense
E: d.rense@simonscholen.nl

Coördinator Identiteitszaken: Dr. Bahaeddin Budak
E: b.budak@simonscholen.nl

Beleidsmedewerker HRD / SIMON Academie: Jasmien Hafez
E: j.hafez@simonscholen.nl

Kwaliteitsmanager Onderwijs & Zorg: Khalid Mouhmouh
E: k.mouhmouh@simonscholen.nl

Meerschoolse kwaliteitscoördinator: Wendy de Vries
w.devries@simonscholen.nl

Controller/Facilitaire zaken: Ali Türk
E: a.turk@simonscholen.nl

De financiële en personeelsadministratie van SIMON wordt verzorgd door Concent te Zwolle.